KENTSEL DÖNÜŞÜM

YCK yapı

KENTSEL DÖNÜŞÜM NEDİR?

Bu sorunun cevabı ülkemizde sadece deprem için binaların yenilenmesi gibi algılanır fakat kentsel dönüşüm çarpık yapılaşan metropollerin, insan yaşam standartlarına uygun güvenlikli huzurlu modern ve kaliteli planlı şehirlere dönüşmesidir.Bu sorunun cevabı ülkemizde sadece deprem için binaların yenilenmesi gibi algılanır fakat kentsel dönüşüm çarpık yapılaşan metropollerin, insan yaşam standartlarına uygun güvenlikli huzurlu modern ve kaliteli planlı şehirlere dönüşmesidir.

 

Firmamızın ürettiği ya da geliştirdiği her proje kendine has özellikler sergilediğinden, öncelikle deneyimli, lider ruhlu proje yöneticilerimiz her yeni proje için bir iş planı hazırlar. Birden fazla proje arasından seçim gerekliliği durumunda projenin amacı, avantajları ve dezavantajları belirlenerek diğer projelere göre önem sırasına sokulur, seçim yapılır.
Projede çalışması planlanan departmanlar ve amaçları belirlendikten sonra hareket planı çerçevesinde işin detaylı planlaması yapılır; gerekli süre, bütçe ve kaynaklar (insan gücü ve ekipman) belirlenir. Yüksek performanslı bir proje ekibi oluşturulur.

 

Instagram
Facebook
Facebook