İç Mimarlık

YCK yapı

Mimarımız Kimdir

1979 İstanbul Doğumlu Çiğdem AKGÜN 1995 yılında Büyükçekmece Lisesinden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesin ’de Mimarlık Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümünü kazanmıştır. 2000 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinden mezun olmuştur. Çalıştığı bir çok firmanın ardından 2017 yılı Ağustos ayında YCK YAPI bünyesinde çalışmaya başlamıştır.

YCK Mimarlık Ve İç Mimarlık Dünyası

İnsan yapımı olan her şey bir tasarım ürünüdür. Yaşamı hem kolay hem de güzel kılarlar. İnsanoğlunun kendini şımartmasıdır aslında tasarım denen şey.. Soyut ve somut süreçlerin dengeli bir birleşimi olan tasarım, en  görkemli şekilde mimarlık mesleğinde hayat bulur.

Günümüz de projeler  ve dekorasyon 3d mimari çizim ile yeni bir boyut ve ivme kazandı. Otel, villa, mağaza, vitrin,  plaza, iç mimari, dış cephe, özellikle de iç mekanlar  ve peyzaj da vazgeçilmez bir çizim olan 3d çizimleri  profesyonel render lar sayesinde sizlere tam anlamıyla mekanların bitmiş vaziyetini hazırlayarak işinizde ayrıcalık yaratma imkanı sunar.

İş işlenişi;

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, mekanların işlevsel, yapısal ve estetik ölçülerine en uygun tasarım yapılır. Başlangıçtan teslim aşamasına kadar proje ve uygulama çalışmaları titizlikle yürütülür. İş programı profesyonel bir şekilde yapılır ve istenilen sürede teslim edilir. Ortaya çıkan sonuç hayal edilenin ötesinde güzel, kullanışlı, tamamen amaca uygun iç mekan kurgusu ile düzenlenmiş, içinde bulunmaktan mutluluk duyulacak, uzun yıllar kullanılacak sağlam ve şık mekanlar olmaktadır.

 

Faaliyet Alanları

* Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri
* Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık Hizmetleri
(Ruhsat, İskan, Kat İrtifakı ve Tapu İşlemleri)
* Peyzaj ve Çevre Düzenleme İşleri
* Şehir ve Site Parkları Yapı İşleri
* Yapı Elektrik ve Tesisat İşleri
* Dekorasyon ve Tadilat İşleri
* Dış Cephe Mantolama ve Kompozit Alüminyum Cephe İşleri
* Kaba ve Anahtar Teslim Taahhüt İşleri

 

İç Mimari Referanslarımız:

Ulvi-Ceren EFENDİOĞLU

Akagündüz-Afet MUTLU

Nejat-Aliye MUTLU

Kubilay-Cemre AKGÜN

Ertan-Arzu BEŞKARDEŞ

İnan- Aynur MİŞE

Mesut-Nazlıcan AKGÜN

Naciye-Nur KILIÇ

Eren-Sibel GÜLER

Hakkı-Narhan YALÇIN

ÇB İnşaat

Akgün Otomotiv

Kılıçlar İnşaat

Kökerler Emlak

Instagram
Facebook
Facebook